Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#41 2012-06-03 18:37:50

 żuczek

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-04-14
Posty: 354

Re: Pamiątkowe kubki projektu "Blisko bocianów" 2006-2010

Witam serdecznie,
REWELACJA !!!!
JEŚLI FAKTYCZNIE ISTNIEJE TAKA MOŻLIWOŚĆ ( dostarczenie przez samego Szefa !!! ), to będę bardzo wdzięczna
W takim razie zamawiam dwa; nie muszę ich widzieć - najważniejsze, że to ręczna praca, poza tym lubię niespodzianki ;-)
Dziękuję z góry,
Ania



Paweł T. Dolata napisał:

W sprawie nowych pamiątek plany są, ale wolę nie zapeszać. Może uda się na Zlot.

Nowych kubków nie będzie na pewno jeszcze długo, albo wcale. Jedyna partia 102 szt. malowanych ręcznie przez Dorotę i Benia Płończaków z Topoli Wielkiej koło Przygodzic nie cieszyła się takim zainteresowaniem bocianolubów, jak myślałem, pomimo niewygórowanej ceny jak na ręczną pracę. Nie sprzedała się przez dwa lata. Dobrze, że ich twórcy zgodzili się, by im płacić w ratach.

Kilka ostatnich kubków jeszcze zostało – będą do nabycia na VII Ogólnopolskim Zlocie „Blisko bocianów” w Przygodzicach 27-29 lipca 2012 roku. Pewnie będzie to ostatnia szansa na zakup, więc kolejny powód do przyjazdu.

Możliwa jest też wysyłka pocztą (kilka sztuk doszło bez żadnych strat, np. dla carlli), choć zwiększa to cenę o koszty przesyłki (z 26 na 40 zł).

Ale akurat do Poznania mogę dostarczyć osobiście, czyli bezkosztowo i wcześniej. Prześlę Wam (i innym zainteresowanym) foto kubków, które zostały, bo główna ich zaleta to ręczne malowanie, czyli niepowtarzalności w szczegółach.

Pozdrawiam i do zobaczenia najpóźniej za niecałe dwa miesiące w Przygodzicach
Paweł T. Dolata
Południowowielkopolska Grupa Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków www.pwg.otop.org.pl
Projekt „Blisko bocianów” z Przygodzic www.bociany.ec.pl

żuczek napisał:

Witam serdecznie,
czy przewidziana jest kolejna "emisja" tych cudownych kubeczków? Albo innych pamiątek z boćkami
Jeśli tak, to do kogo możemy kierować prośby i pytania wszelakie?
Pozdrawiamy,
Ania i Adam, czyli "żuczki"

Offline

 

#42 2012-06-05 19:58:58

 żuczek

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-04-14
Posty: 354

Re: Pamiątkowe kubki projektu "Blisko bocianów" 2006-2010

5 maja 2012

Dzisiaj staliśmy się posiadaczami pamiątkowych kubków "Blisko Bocianów" o nr 85 i 89. Kubeczki, oprócz niewątpliwych walorów artystycznych ( wyrazy uznania dla twórców ) są także bardzo wygodne w użytkowaniu ( spora pojemność, duże ucho ). Ale przede wszystkim stanowią wspaniałą pamiątkę naszej przygody z bocianami.
Bardzo dziękujemy Pawłowi Dolacie za dostarczenie kubeczków do naszych rąk
Ania i Adam
żuczki

http://www.allegaleria.pl/images/rmj9cnkdix33pf92lvlg_thumb.jpg

Offline

 

#43 2016-08-17 08:25:43

Iganka

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 5520

Re: Pamiątkowe kubki projektu "Blisko bocianów" 2006-2010

17-08-2016

Od niedawna również jestem posiadaczem unikalnego kubka z wizerunkiem bociana białego ręcznie malowanego, jednego z ostatnich egzemplarzy, które jeszcze do tej pory zachowały się. Tym bardziej więc jestem dumna, że jest w moim posiadaniu, to cenna pamiątka uwieczniająca Projekt Blisko Bocianów !

Dziękuję serdecznie Pawłowi Dolacie za osobiste dostarczenie kubka na XI Ogólnopolski Zlot w Tłuczani

Mój kubek z bocianem stoi teraz wśród innych akcesoriów bocianich i przypomina o znamiennych, pełnych emocji chwilach spędzonych z bocianami z Przygodzic!

Offline

 

#44 2023-07-03 12:44:49

bociek210

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-05-30
Posty: 10

Re: Pamiątkowe kubki projektu "Blisko bocianów" 2006-2010

Mam dużo takich kubków z bocianami, przyznam szczerze, że trochę jestem ich kolekcjonerem
___________________________________________
Warszawa - profesjonalna oferta wyburzeń

Ostatnio edytowany przez bociek210 (2023-07-06 10:24:38)

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa https://www.berlin-hotel.pl/ Noclegi Niemcy ehotelsreviews