Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#1 2007-06-15 21:48:11

Sofokles

Użytkownik

status 4576112
955473
Zarejestrowany: 2007-04-05
Posty: 600
WWW

Rejestracja i logowanie

Inny temat - czasami, kiedy wejdę na forum, to pomimo, że się wyloguję i czekam, aby strona się do końca załadowała zanim zgaszę przeglądarkę, po wejściu ponownym widzę, że jestem zalogowany od godziny... Czy ktoś jeszcze ma z tym problemy?

Offline

 

#2 2007-06-16 01:14:20

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Rejestracja i logowanie

Dobre pytanie i dobry temat. Myślę, że tutaj pomocną ręką będzie nasz adminek Wiem, że pomagał (mnie również) w zalogowaniu na forum za pierwszym razem.
Co do ponownego logowania, trudno mi coś powiedzieć, jako że tak, jak się zalogowalam, tak już to pozostało (dla własnej wygody nie wylogowuję się za każdym razem)
Może ktoś spotkał się z podobną sytuacją o której pisze Sofolkes i uda się to pytanie rozwikłać ?
A może i przy tej okazji bardziej doświadczeni bywalcy dadzą tu swoje rady młodszym stażem forumowiczom, jak z rejestracją i logowaniem postępować?

pozdrawiam wszystkich
Eva Stets

Offline

 

#3 2007-06-16 11:46:58

Marcin R.

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 263

Re: Rejestracja i logowanie

Sofokles napisał:

Inny temat - czasami, kiedy wejdę na forum, to pomimo, że się wyloguję i czekam, aby strona się do końca załadowała zanim zgaszę przeglądarkę, po wejściu ponownym widzę, że jestem zalogowany od godziny... Czy ktoś jeszcze ma z tym problemy?

niestety jesteś pierwszym który zgłasza taki problem. I drugi raz niestety... nie mam wyjaśnienia... w grę wchodzi pewnie jakiś błąd oprogramowania forum


http://www.pwg.otop.org.pl - Strona PwG OTOP
http://www.przyrodnicze.pl - sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody... KSIĘGARNIA PRZYRODNICZA

Offline

 

#4 2007-06-16 11:54:49

hana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1175

Re: Rejestracja i logowanie

Mi zdarzyła się podobna sytuacja raz, ale tylko dlatego, że właśnie ten jeden raz korzystałam z innego komputera niż zwykle, z innym oprogramowaniem. Podejrzewałam o to błędy w systemie czy przeglądarce. Więc nie przejmowałam się, bo podczas pracy z moim komputerem takie sytuacje nie miały miejsca.

Ostatnio edytowany przez hana (2007-06-16 12:05:53)

Offline

 

#5 2007-12-06 17:33:36

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Rejestracja i logowanie

Witam!
Chciałabym poinformować, że w przekazie naszego forum wczoraj w nocy wystąpiła mała przerwa. Z uzyskanych informacji dowiedziałam się, że było to spowodowane zmianą serwera, z którego i my otrzymujemy przekaz.
Na forum nic nie uległo zmianie i powinno ono teraz działać o wiele sprawniej.
Nie wiem czy inni zarejestrowani użytkownicy (mnie się tak przytrafiło) mają po tej zmianie bezpośredni dostęp do forum (?). Jeżeli tego dostępu nie ma (tzn możliwości pisania postów) należy się po prostu zalogować ponownie.

Pozdrawiam
Eva Stets

Offline

 

#6 2008-05-23 16:05:56

 damian21

Użytkownik

4369539
Skąd: Sulechów
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 114

Re: Rejestracja i logowanie

Chciałbym się zapytać czy możecie się zalogować na czat, bo ja nie mogę?
I nie wiem czy to tylko u mnie czy u wszystkich.

Offline

 

#7 2008-05-23 18:38:28

MagicCam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-13
Posty: 129

Re: Rejestracja i logowanie

Damian, myślę, że u Ciebie jest coś nie tak bo sprawdzałem i wszystko jest ok.
Podaj nick i hasło na bociany@ittv.pl i sprawdzimy gdzie leży przyczyna.

Andrzej

Ostatnio edytowany przez MagicCam (2008-05-23 18:41:15)

Offline

 

#8 2009-03-20 15:01:48

plastyka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 32

Re: Rejestracja i logowanie

20 marca 2009

mam problem (na razie nie do pokonania) z logowaniem. Dodam, iż najczęściej korzystam z FF (obecnie 3+) i jeszcze nigdy nie udało mi się zalogować, a próbowałem wielokrotnie (także w 2008 roku).
Sytuacja wygląda podobnie z Operą i dlatego zmuszony jestem używać IE (choć nie jest to moja "ulubiona" przeglądarka).
Jeśli to możliwe, bardzo proszę o wskazówkę, pomoc itp.
Pozdrawiam serdecznie
Romek

Offline

 

#9 2009-03-20 15:33:22

Renia

Moderator

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 4080
WWW

Re: Rejestracja i logowanie

To chyba nie jest kwestia przeglądarki. Przed chwilą przeprowadziłam test i bez problemu zalogowałam się w IE, FF, Operze i nawet Chrome.

plastyka napisał:

20 marca 2009

mam problem (na razie nie do pokonania) z logowaniem. Dodam, iż najczęściej korzystam z FF (obecnie 3+) i jeszcze nigdy nie udało mi się zalogować, a próbowałem wielokrotnie (także w 2008 roku).
Sytuacja wygląda podobnie z Operą i dlatego zmuszony jestem używać IE (choć nie jest to moja "ulubiona" przeglądarka).
Jeśli to możliwe, bardzo proszę o wskazówkę, pomoc itp.
Pozdrawiam serdecznie
Romek


* * *

Offline

 

#10 2009-03-20 16:58:52

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Rejestracja i logowanie

Wygodnie jest "zatrzymać" logownie tzn po wejciu na forum i pomyślnym zalogowaniu zostawić to jak jest. Jesteśmy zarejestrowani, zalogowani, wychodząc z forum nie musimy się wylogować. Po zamknięciu strony nie będziemy obecni. Jeśli utrzymamy funkcje, żeby komputer nas pamiętał - przy następnym wejściu na forum będziemy zalogowani (ja tak robię dla oszczędności czasu).

Jednakże nie za bardzo rozumiem pytanie za racji, że piszesz Romku, że Twój problem jest na razie nie do pokonania i że jeszcze nigdy nie udało Ci się zalogować...ale przecież udało Ci się napisać post. Posty na forum mogą pisać tylko osoby, które są u nas zarejestrowane i zalogowane. Może tu chodzi o inne logowanie na ...innej stronie (nie naszym forum) ?

życzę powodzenia
Eva Stets

plastyka napisał:

20 marca 2009

mam problem (na razie nie do pokonania) z logowaniem. Dodam, iż najczęściej korzystam z FF (obecnie 3+) i jeszcze nigdy nie udało mi się zalogować, a próbowałem wielokrotnie (także w 2008 roku).
Sytuacja wygląda podobnie z Operą i dlatego zmuszony jestem używać IE (choć nie jest to moja "ulubiona" przeglądarka).
Jeśli to możliwe, bardzo proszę o wskazówkę, pomoc itp.
Pozdrawiam serdecznie
Romek

Offline

 

#11 2009-03-23 10:06:12

plastyka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 32

Re: Rejestracja i logowanie

23 marca 2009,
witam serdecznie. Przede wszystkim bardzo dziękuję Reni i Evie za szybką reakcję na mój post.
W dalszym ciągu mam problemy z zalogowaniem (do forum oczywiście), ale będę próbował.
Droga Evo,
pisząc, iż "nigdy nie udało mię zalogować" miałem na myśli wyłącznie logowanie za pomocą Firefox'a.
Jeszcze raz przepraszam za powstałe zamieszanie.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Romek

Offline

 

#12 2009-05-20 16:22:54

kawia

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1188

Re: Rejestracja i logowanie

Witam. Mam od dwóch dni problemy z logowaniem. Korzystam "od zawsze" z FF, ostatnio przy wejściu na forum musze dwukrotnie powtarzać czynność logowania: dopiero za drugim razem "załapuje". Jak się już dostanę, to jest ok, ale wejść trudno. Ciekawe jest, że dotyczy to zarówno komputera domowego, jak i slużbowego, obydwa są konfigurowane przez inne osoby i mają nieco inne schematy adblocków. Poprzednio - od marca jestem na formum nieml codziennie wszystko było ok, teraz sie coś popsuło - czy to moze byc kwestia liczby użytkowników?
Pozdrawiam
Maria
18.40 Znowu to samo. Logowałam się dwukrotnie.

Ostatnio edytowany przez kawia (2009-05-20 18:29:35)

Offline

 

#13 2009-05-21 06:33:54

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Rejestracja i logowanie

Trudno mi odpowiedziec. Nasze forum jest darmowym forum i być może z racji przeciążenia w ostatnich dniach coś opóźniało tą funkcję. Miałam na ten temat także odzew na PW od innych osób. Tak więc spróbowałam i mnie również zadrzyło się to samo. Po dwóch próbach zalogowałam się bez problemu.

Jednakże mam taką zasadę, którą staram się zawsze stosować - po prostu loguję się na forum i nie korzystam wcale z funkcji "Wyloguj". W moim przypadku, to oszczędność czasu. Gdy wychodzę z forum i tak mnie nie pokazuje a gdy wchodzę - wchodzę i jestem od razu zalogowana. Osobiście myślę, że tak jest wygodniej.

Pozdrawiam
Eva Stets

kawia napisał:

Witam. Mam od dwóch dni problemy z logowaniem. Korzystam "od zawsze" z FF, ostatnio przy wejściu na forum musze dwukrotnie powtarzać czynność logowania: dopiero za drugim razem "załapuje". Jak się już dostanę, to jest ok, ale wejść trudno. Ciekawe jest, że dotyczy to zarówno komputera domowego, jak i slużbowego, obydwa są konfigurowane przez inne osoby i mają nieco inne schematy adblocków. Poprzednio - od marca jestem na formum nieml codziennie wszystko było ok, teraz sie coś popsuło - czy to moze byc kwestia liczby użytkowników?
Pozdrawiam
Maria
18.40 Znowu to samo. Logowałam się dwukrotnie.

Offline

 

#14 2009-05-21 10:20:48

Marcin R.

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 263

Re: Rejestracja i logowanie

witam,
jak wyżej, forum jest skryptem darmowym i miewa kiepskie dni, albo z powodu serwerów (także free) albo działania samego skryptu. Doświadczenie pokazuje, że takie problemy najczęściej nie trwają długo... na dobrą sprawę zdarzają się nawet na serwisach płatnych


http://www.pwg.otop.org.pl - Strona PwG OTOP
http://www.przyrodnicze.pl - sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody... KSIĘGARNIA PRZYRODNICZA

Offline

 

#15 2009-05-23 11:05:57

kawia

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1188

Re: Rejestracja i logowanie

23 maja 11.05
Witam. Niestety, za każdym razem i z każdego komputera logować się muszę dwukrotnie. Nie wylogowuję się, tylko zamykam i mam ustawiony profil na automatyczne logowanie. Nie przeszkadza mi to specjalnie, ale skoro zaczęłam temat, to informuję.
Pozdrawiam
Maria


23.57 Podjęłam próbę i - udało sie! Może to rzeczywiście przeciążenie, w każdym razie, jesli takie trudności jeszcze kogoś dotknęły, to radzę się nie zrażać, po drugim razie zawsze się udaje i wszystko jest ok!

Ostatnio edytowany przez kawia (2009-05-23 23:51:37)

Offline

 

#16 2009-06-17 20:41:13

 Hipek

Użytkownik

Skąd: Dolnośląskie
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 115

Re: Rejestracja i logowanie

Witam. Nie znalazłem w indexie miejsca na moje zapytanie.
Wrócił czat pod boćkami, ale ja nie mogłem się zalogować na swój nick "hipek". A jak spróbowałem poprzez zmień haslo to się okazało, że nie ma takiego pseudonimu powiązanego z moim adresem mailowym. Wpadłem na "pomysła" i  próbowałem "odświeżyć" swoje namiary w czacie i okazało się, że taki użytkownik (hipek) już jest i taki pseudonim jest zajęty. Spróbowałem zarejestrować się jako hipek33, otrzymałem maila z linkiem do aktywacji, kliknąłem, otrzymałem komunikat, że zostałem zarejestrowany, a zalogować się w żaden sposób nie mogę. Otrzymuję komunikat, że albo pseudonim jest nieprawidłowy, albo hasło jest nieprawidłowe, co w żaden sposób nie może byc prawdą.
Szkoda, bo mimo krótkiego stosunkowo pobytu na tym czacie już zdążyłem poznać mnóstwo interesujących osób, a także dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy. Ja rozumiem, że powinno mi wystarczyć obserwowanie bocianów (drugi rok), ale jest mi tęskno za czatem.

Offline

 

#17 2009-06-17 21:07:50

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Rejestracja i logowanie

Witam!

Ten post został przeniesiony z tematu o przekazie z kamery. Post umieszczam w wątku pt "Rejestracja i logowanie", chociaż ten temat dotyczy forum a nie czatu.
Było to podawane już kilka razy, że czat a forum to dwie odrębne rzeczy i nie mamy na to żadnego wpływu.

Na temat czatu udzielił Panu ostatnio odpowiedzi Paweł Dolata w wątku o imionach, ja udzielałam tego samego dnia odpowiedzi na temat czatu w wątku pt "Sprawy Forumowiczów dotyczące forum".
Forum nie łączy się z czatem, była o tym wielokrotnie mowa, naprawdę nie mamy wpływu na jego działalność. Proszę kierować swoje pytania do iTTv i i strony na której czat się znajduje, bo my tutaj nic poradzić nie możemy.

hipek napisał:

Witam. Nie znalazłem w indexie miejsca na moje zapytanie.
Wrócił czat pod boćkami, ale ja nie mogłem się zalogować na swój nick "hipek". A jak spróbowałem poprzez zmień haslo to się okazało, że nie ma takiego pseudonimu powiązanego z moim adresem mailowym. Wpadłem na "pomysła" i  próbowałem "odświeżyć" swoje namiary w czacie i okazało się, że taki użytkownik (hipek) już jest i taki pseudonim jest zajęty. Spróbowałem zarejestrować się jako hipek33, otrzymałem maila z linkiem do aktywacji, kliknąłem, otrzymałem komunikat, że zostałem zarejestrowany, a zalogować się w żaden sposób nie mogę. Otrzymuję komunikat, że albo pseudonim jest nieprawidłowy, albo hasło jest nieprawidłowe, co w żaden sposób nie może byc prawdą.
Szkoda, bo mimo krótkiego stosunkowo pobytu na tym czacie już zdążyłem poznać mnóstwo interesujących osób, a także dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy. Ja rozumiem, że powinno mi wystarczyć obserwowanie bocianów (drugi rok), ale jest mi tęskno za czatem.

Offline

 

#18 2009-06-17 23:48:10

MagicCam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-13
Posty: 129

Re: Rejestracja i logowanie

hipek napisał:

Witam. Nie znalazłem w indexie miejsca na moje zapytanie.
Wrócił czat pod boćkami, ale ja nie mogłem się zalogować na swój nick "hipek". A jak spróbowałem poprzez zmień haslo to się okazało, że nie ma takiego pseudonimu powiązanego z moim adresem mailowym. Wpadłem na "pomysła" i  próbowałem "odświeżyć" swoje namiary w czacie i okazało się, że taki użytkownik (hipek) już jest i taki pseudonim jest zajęty. Spróbowałem zarejestrować się jako hipek33, otrzymałem maila z linkiem do aktywacji, kliknąłem, otrzymałem komunikat, że zostałem zarejestrowany, a zalogować się w żaden sposób nie mogę. Otrzymuję komunikat, że albo pseudonim jest nieprawidłowy, albo hasło jest nieprawidłowe, co w żaden sposób nie może byc prawdą.
Szkoda, bo mimo krótkiego stosunkowo pobytu na tym czacie już zdążyłem poznać mnóstwo interesujących osób, a także dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy. Ja rozumiem, że powinno mi wystarczyć obserwowanie bocianów (drugi rok), ale jest mi tęskno za czatem.

Drogi Hipku,

Przykro mi, że napotkałeś problemy w korzystaniu z "bocianiego czata" .
Czat oraz jeden z naszych serwerów streamingu stały się ostatnio obiektem "cyber ataków" .
Aktualnie wszystko wróciło do normy.

Ze względu na ochronę baz danych istnieje konieczność ponownej rejestracji użytkowników.

"Bociani czat" jest zainstalowany na naszych serwerach w domenie iTTv, administrowany jest przez swojego twórcę - serwis Proczat i jest własnością Was samych czyli jego bywalców.

Wszelkie uwagi, wnioski i zgłosznia braku możliwości dostępu do czata kierujcie do nas na adres bociany(at)ittv.pl - będziemy je przesyłali dalej według właściwości.

Pozdrawiam serdecznie,
Andrzej

Offline

 

#19 2010-11-07 15:38:06

basia11336

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 52

Re: Rejestracja i logowanie

Mam pytanie-może nietypowe,ale proszę o odpowiedż! Dlaczego nie mogę wejść na "bociani czat"?

Offline

 

#20 2010-11-07 20:07:08

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Rejestracja i logowanie

Witam!

Niestety, nie możemy pomóc. Czat bociani na stronie iTTv nie stanowi części projektu "Blisko bocianów", jego twórcy nigdy nie wyrażali takiej chęci, nie mamy więc nie tylko wpływu na jego funkcjonowanie, ani nawet informacji o tym, jak działa.

Było o tym mowa na naszym forum wielokrotnie, np. 15.06.2009 http://bocianyzprzygodzic.pun.pl/viewto … id=278&p=3

Pozdrawiam
Paweł T. Dolata
Południowowielkopolska Grupa OTOP www.pwg.otop.org.pl
Projekt "Blisko bocianów" www.bociany.ec.pl, www.bocianyzprzygodzic.pun.pl

basia11336 napisał:

Mam pytanie-może nietypowe,ale proszę o odpowiedż! Dlaczego nie mogę wejść na "bociani czat"?

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki hotelstayfinder.com Noclegi Niemcy