Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#1 2021-06-10 23:48:56

Renia

Moderator

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 4080
WWW

Wybieramy imiona dla młodych bocianów Imię męskie 2 [2021]

Otwieramy sondy, za pośrednictwem których można oddawać głosy na imiona młodych bocianów.

W sondzie ze względu na ograniczenie techniczne może się znaleźć tylko 10 opcji. Ponieważ na forum pojawiło się dużo propozycji, zmuszeni jesteśmy stworzyć aż 4 sondy. Dwie z imionami męskimi, dwie z imionami żeńskimi. Po zakończeniu głosowania, głosy z poszczególnych sond zostaną zsumowane.

Imiona ułożone są alfabetycznie. Radzę zajrzeć do każdej z sond, by znaleźć imiona, na które chce się zagłosować.

Aby oddać głos, należy się uprzednio zalogować.
Głosowanie potrwa do poniedziałku 14 czerwca.


* * *

Offline

 

#2 2021-06-11 19:09:25

 sandra

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 77

Re: Wybieramy imiona dla młodych bocianów Imię męskie 2 [2021]

Witam.
Przepraszam ale mam ale, bo chciałam 2 męskie a że są w tej samej 4 sondzie to nie mogę oddać głosu na to co mi się podoba i dlatego w 3 sądzie puszczam pusty głos.
Szkoda bo Przygodek jest najbardziej pasującym imieniem do gniazda nawiązując.
Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2021-06-12 19:11:04

Renia

Moderator

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 4080
WWW

Re: Wybieramy imiona dla młodych bocianów Imię męskie 2 [2021]

sandra napisał:

Witam.
Przepraszam ale mam ale, bo chciałam 2 męskie a że są w tej samej 4 sondzie to nie mogę oddać głosu na to co mi się podoba i dlatego w 3 sądzie puszczam pusty głos.
Szkoda bo Przygodek jest najbardziej pasującym imieniem do gniazda nawiązując.
Pozdrawiam.

Przykro mi. Imiona są ułożone alfabetycznie. Imiona musiały zostać podzielone, gdyż w sondzie może być tylko 10 opcji do wyboru.


* * *

Offline

 

#4 2021-06-13 07:48:31

 wladek12

Zbanowany

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 8451

Re: Wybieramy imiona dla młodych bocianów Imię męskie 2 [2021]

Witam.
Samo przykro to mało, bo ja też chciałem głosować na Przygodek i Władek, a że wkurzyło mnie to przez pomyłkę zaakceptowałem Wódz.
A oprócz tego, to 3 osoby zostały bez możliwości głosowania na swoje propozycje (Magosia- Wódz i Staś), (AsiaK- Lolek i Tolek) oraz (Monika- Chaber i Dzwonek).
Może wszystkiego nie da się rozwiązać pozytywnie ale samo "Przykro mi. Imiona są ułożone alfabetycznie.", to chyba słabe wytłumaczenie.
A jak już "narażam się" na awanturnika, to mam jeszcze jedno spostrzeżenie.
Mianowicie, chodzi o to że 1 rejestracja i propozycja imion lub 3-(raz na rok?), krótki albo jednorazowy rejestr, i co nie daj nic do myślenia?.
GŁOSOWAĆ-tak zdecydowanie tak ale propozycje Nie!!!
Dziękuje "elma" za propozycje imienia jakie ja mam zdrobniale "Władek", cytat:"[Chyba tak nie może być, żeby Władek nie miał jeszcze swojego bocianka. Drugi może Bartłomiej - nowy forumowicz a wszystko tak dokładnie obserwuje i opisuje. I oczywiście Iganka- bo ona wszystko widzi pierwsza.
Podsumowując: Władek, Bartek i Iganka (nie Iga)] " - bardzo mnie to ucieszyło-Dziękuje.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez wladek12 (2021-06-13 07:49:34)


😄👍🌞.  Miłych dni życzę.
Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2021-06-13 16:23:28

Monika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-01
Posty: 812

Re: Wybieramy imiona dla młodych bocianów Imię męskie 2 [2021]

Przeczytałam powyższy wpis i aż sprawdziłam, czy faktycznie nie mam możliwości wybrać swoich propozycji bocianich imion. Wszystko jest w porządku, nikt mi tu niczego nie ogranicza w zakresie głosowania, zresztą traktuję to wszystko jako zabawę. Śmieszy mnie tylko ten nieprzemijający upór do nadawania bocianom imion ludzi (a najlepiej własnego lub członków rodziny). Wydaje mi się, że wybór sprzed lat: Przygoda i Dziedzic był strzałem w dziesiątkę i powinniśmy się trzymać "tych klimatów" lub przynajmniej jakichś "okołoprzyrodniczych", bo w końcu rzecz jest o bocianach i to wyjątkowych!!! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów serdecznie.

Ostatnio edytowany przez Monika (2021-06-13 16:26:26)

Offline

 

#6 2021-06-13 20:24:42

 wladek12

Zbanowany

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 8451

Re: Wybieramy imiona dla młodych bocianów Imię męskie 2 [2021]

Aż jestem ciekaw jak to można tak sobie sprawdzić czy ja dobrze głosowałem.
Zaznaczyłem Władek i ok. ale jak chciałem Przygodek jako drugie męskie to eliminowało mi 1 zaznaczenie więc o co chodzi?
A z tym to się całkowicie zgadzam i dawno temu pisałem o tym ale zostałem też "zrugany" że wymyślam nie wiadomo co,   cytat: "Śmieszy mnie tylko ten nieprzemijający upór do nadawania bocianom imion ludzi  (a najlepiej własnego lub członków rodziny). Wydaje mi się, że wybór sprzed lat: Przygoda i Dziedzic był strzałem w dziesiątkę i powinniśmy się trzymać "tych klimatów" lub przynajmniej jakichś "okołoprzyrodniczych", bo w końcu rzecz jest o bocianach i to wyjątkowych!!!"
Pozdrawiam, było minęło.

Ostatnio edytowany przez wladek12 (2021-06-13 20:25:22)


😄👍🌞.  Miłych dni życzę.
Pozdrawiam.

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HotĂŠis Egipto