Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#21 2011-10-27 17:24:23

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2486

Re: Europejskie Dni Ptaków 1-2 października 2011 r.

Również się cieszę ze wspomnianego w poprzednim poście przez Jankę powrotu cennej lunety do Marcina Kleczewskiego i cieszę się, że miałem w tym udział – znalazca lunety namierzył nas „po nitce do kłębka“ dzięki relacjom z wycieczki PwG OTOP na zb. Piaski 1 X z Europejskich Dni Ptaków w ostrowskim dodatku „Ziemi Kaliskiej” i na stronie www.pwg.otop.org.pl, a mi pozostało przekazać dobrą informację Marcinowi.

Tak więc nikt na EDP nie stracił, a nawet trochę przeciwnie... Wczoraj, na zakończenie 119. Ostrowskiego Spotkania z Przyrodą w Bibliotece Publicznej w Ostrowie Wielkopolskim (relacja na www.pwg.otop.org.pl) miałem przyjemność podziękować po raz kolejny osobom zaangażowanym w akcje Południowowielkopolskiej Grupy OTOP od sierpnia do października, w tym pomoc w organizacji i prowadzeniu Europejskich Dni Ptaków w regionie . Symboliczną nagrodą dla każdego był 2. tom bardzo ciekawego wydawnictwa „Ptaki Pomorza”, które „zorganizowałem” na tę okazję dzięki życzliwości członka redakcji czasopisma Łukasza Ławickiego i jego wydawcy, czyli Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego – dziękujemy!

Miło mi zauważyć, iż wśród wyróżnionych, a obecnych na sali „aktywistów” (Janina „Jana” i Jerzy Bartuzi, Marcin Kleczewski, Wojtek Szukalski i Kamila Walczak) byli prawie sami nasi forumowicze. Kolejne osoby, których na spotkaniu zabrakło, otrzymają czasopismo przy najbliższej okazji, niech to będą niespodzianki kto.

Pozdrawiam
Paweł T. Dolata
Południowowielkopolska Grupa Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków
www.pwg.otop.org.pl; www.bociany.ec.pl

Offline

 

#22 2011-11-04 22:26:40

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2486

Re: Europejskie Dni Ptaków 1-2 października 2011 r.

Witam!

W dodatku „Wieści z Lasu“ do „Gazety Jarocińskiej“ z 28 października ukazał się m.in. tekst o Europejskich Dniach Ptaków w Jaraczewie (pow. jarociński, Wielkopolska), o których wcześniej w tym wątku wspominałem.

Niewdana L., Płończak A. 2011. Europejskie Dni Ptaków - Jaraczewo 2011. Wieści z Lasu. Dodatek specjalny do Gazety Jarocińskiej nr 10 (74): 3.

Dodatek jest dostępny jako pdf na stronie http://www.jarocin.poznan.lasy.gov.pl/. Zapraszam do lektury! :-)

Pozdrawiam
Paweł T. Dolata
Południowowielkopolska Grupa Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków
www.pwg.otop.org.pl; www.bociany.ec.pl

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Starogard Gdański Szamba betonowe Sopot