Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -
Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#21 2008-06-11 11:11:10

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Szanowna Pani!
To, dla kogo powstało i istnieje to Forum, w dużej mierze może Pani przeczytać w postach Forumowiczów. Nie trzeba nawet niczego szukać - jest to w tym wątku czarno na białym. Dla przykładu chociażby post wyżej, pisany przez mamajka (i inne wcześniejsze)...
Pani rady dla "reszty" aby pozostali czytającymi nie mają odbicia w tym, co doceniają inni Forumowicze i co naprawdę wynoszą z tego forum.

Etyka zachowania dobrego tonu na forum nie jest musem, jednakże jeżeli ktoś kogoś cytuje, to dana osoba ... raczej cytowanego postu usuwać nie powinna - tak jest przyjęte. Jest to po prostu brakiem taktu.

Eva Stets
PwG OTOP

bockowa napisał:

Eva Stets napisał:

P.S. I jeszcze jedno to jako prośba grzecznościowa - nie usuwa się postów, które są cytowane jako odpowiedź a Pani to zrobiła
(i w poście wyżej, co widać po moim cytacie i w kilku innych postach na forum).

Wole usunac posty - widzac,ze zle robie-  Sadze,ze to forum jednak powstalo jedynie dla WAS adminow i ornitologow -reszta najlepiej jak pozostana czytajacymi.

Pozdrawiam

Offline

 

#22 2008-06-11 13:03:09

Elżbieta Kret

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 11

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam wszystkich,
Jeśli chodzi o forum, to nie mam żadnych zastrzeżeń, co do jego prowadzenia. Często nie piszę postów, ale regularnie czytam co nowego u naszych bocianów. Dziękuję Pani Evie za dobre, fachowe i przejrzyste prowadzenie tego forum.  Jeśli chodzi o sprawę "biurka i gosposi", to jak piszą forumowicze - jest to biurko wspólne i ktoś musi nadzorować porządek na nim, abyśmy wszyscy z niego korzystali z jak największą przyjemnością. Nie sądzę, żeby to forum było tylko dla ornitologów, biologów, ekologów a tym bardziej administratorów....jest ono dla wszystkich zdrowo myślących Homo sapiens. Forum ma służyć i uczyć o ochronie przyrody poprzez monitoring gniazda (co pozwala nam poznać bliżej bahawior lęgowy bociana białego) oraz edukacji ekologicznej, właśnie przez nasze spostrzeżenia i dyskusję.
Jeśli jest to trudne do zrozumienia, to można zmienić miejsce swoich wpisów na czat o różnorodnych tematach (w imię demokracji). Można też założyć własne forum, na którym będzie obowiązywała zasada "ROBTA CO CHCETA", czyli tak zwane Eldorado dla ludzi nie mogących się podporządkować regulaminowi na tego typu dyskusjach internetowych. Forum przyrodnicze lepiej zostawić miłośnikom przyrody, którzy w spokoju mogą kontynuować swoje obserwacje i trafne przemyślenia!!

Elżbieta Kret
WWF Hellas
PwG OTOP

Offline

 

#23 2008-06-11 13:49:28

cel-cia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 914

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam wszystkich Bocianolubów a szczególnie koleżankę Boćkową!
Jestem zdumiona tym co się dzieje na "n a s z e j " str. od kilku dni!!!  Czy naprawdę ludziska nie mamy innych problemów tylko doszukiwanie się rzeczy, które nam (kol.Boćkowej) nie pasują?  Forum to działa drugi rok i nigdy się nie zdarzyło, żeby ktoś miał problemy w zaistnieniu na nim.  Jak ma się CZAS  !!! i  CHĘCI !!!! w zapoznaniu się z regulaminem to wszystko jest ok.  Przyznaję, że każdemu na początku zdarzaja się wpadki, ale po to jest Eva, Hana i inni, by nam pomagać. Nie sądzę aby ktokolwiek z administratorów był złośliwy. Chodzi o to by umieć podporządkować się pewnym wymogom. A jeżeli jest to trudne to najlepiej po prostu nie uczestniczyć w forum aktywnie tylko być obserwatorem. Dzięki administratorom "łykamy wiedzę jak koń owies" i jesteśmy dumni z naszej małej społeczności, z tego jak wspólnie kochamy nasze ptaszydła i ile czasu poświęcamy na ich obserwację.
I jeszcze jedno - przejrzystość forum jest na najwyższym poziomie!!!!! i nigdy z tym nie miałam problemów (bo chciałam) !!!!!
Pozdrawiam wszystkich, życząc co niektórym więcej życzliwości dla odpowiedzialnych za działanie tego forum.

Offline

 

#24 2008-06-11 14:36:28

bockowa

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 38

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Nie ma sprawy-jestem nietaktowna raz- dwa -pozostane biernym obserwatorem.Tu jest jak w swiecie ptakow dzikich-nie pasujesz wylatujesz- i nie personifikuje-ani nie antagonizuje;P Milo bylo was poznac.


pa.

Offline

 

#25 2008-06-11 15:41:34

 damian21

Użytkownik

4369539
Skąd: Sulechów
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 114

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Popieram to!


cel-cia napisał:

Witam wszystkich Bocianolubów a szczególnie koleżankę Boćkową!
Jestem zdumiona tym co się dzieje na "n a s z e j " str. od kilku dni!!!  Czy naprawdę ludziska nie mamy innych problemów tylko doszukiwanie się rzeczy, które nam (kol.Boćkowej) nie pasują?  Forum to działa drugi rok i nigdy się nie zdarzyło, żeby ktoś miał problemy w zaistnieniu na nim.  Jak ma się CZAS  !!! i  CHĘCI !!!! w zapoznaniu się z regulaminem to wszystko jest ok.  Przyznaję, że każdemu na początku zdarzają się wpadki, ale po to jest Eva, Hana i inni, by nam pomagać. Nie sądzę aby ktokolwiek z administratorów był złośliwy. Chodzi o to by umieć podporządkować się pewnym wymogom. A jeżeli jest to trudne to najlepiej po prostu nie uczestniczyć w forum aktywnie tylko być obserwatorem. Dzięki administratorom "łykamy wiedzę jak koń owies" i jesteśmy dumni z naszej małej społeczności, z tego jak wspólnie kochamy nasze ptaszydła i ile czasu poświęcamy na ich obserwację.
I jeszcze jedno - przejrzystość forum jest na najwyższym poziomie!!!!! i nigdy z tym nie miałam problemów (bo chciałam) !!!!!
Pozdrawiam wszystkich, życząc co niektórym więcej życzliwości dla odpowiedzialnych za działanie tego forum.

Offline

 

#26 2008-06-11 16:24:01

jaaga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 785

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

To i ja coś niecoś dorzucę do tego kociołka.
Jestem na przygodzickim forum od roku. Moje pierwsze 2 posty zostały usunięte - oj, jak bolało. Jednoczesnie na PW Eva poinformowała mnie, dlaczego tak zrobiła. Czułam się bardzo urażona - przecież kochałam boćki i miałam tyle dobrych chęci! Mogłam dać upust swoim negatywnym emocjom (złości, żalowi, urażonej dumie), mogłam się obrazić na cały świat (ale szkoda mi było mojej miłości do boćków), mogłam wreszcie zadziałać nie sercem, a rozumem i sprawę wyjaśnić. Tak też zrobiłam, co łatwe dla mnie nie było. Nie jestem osobą, która bez przeszkód podporządkowuje się innym, mam z tym problemy. Ale uznałam, że jeśli chcę dzielić się z innymi tym, co mnie cieszy, martwi, wzrusza, a dotyczy boćków, muszę podporządkować się zasadom, jakie tu obowiązują. Bardzo mi w tym pomógł Sofokles (szkoda, ze do nas nie zagląda), Sve i oczywiscie Eva, choć przyznam się, że urazę nosiłam długo :-) - Evo, wybacz tę szczerość ;-)
Dlatego własnie rozumiem Boćkową i jej żal. Ale rację przyznaję tym, którzy chcą w tym forum porządku. Czasem nieco drażni mnie zbytnia, jak na mnie, pedantyczność Administratorów, ale mam do nich zaufanie. Wierzę, że to, co robią, ma sens. I dlatego w tym sporze staję po ich stronie, choć, powtarzam, Boćkową rozumiem.
I jeszcze jedno - prowadzący to forum są wymagający i rzeczowi, ale nie skąpią pochwał, ciepłych słów, wyrazów uznania - to rzadkie i cenne. Eva jest bardzo uważna, zadba o wszystko, przekonałam się o tym wielokrotnie - za to ją bardzo cenię i szanuję.
Pozdrawiam Was wszystkich, kochane Bocianoluby i mam nadzieję, że Boćkowa, która przecież kocha boćki, nie będzie się na nas boczyła, a przyłączy się do naszej wymiany obserwacji (pewnie nie od razu ...) - bo temu przecież to forum służy.

Offline

 

#27 2008-06-11 18:41:45

hana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1175

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

W kwietniu zeszłego roku pojawiłam się po raz pierwszy na forum. Bardzo spodobał mnie się styl forum - uporządkowany, rzeczowy, dający mi możliwość nauki czegoś nowego. Na początku byłam biernym obserwatorem, każdego dnia z uwagą czytałam  nowe posty, ale nie miałam odwagi pisać raportów z gniazda, aż do dnia, w którym apelował Sofokles. Wtedy napisałam moje pierwsze raporty z gniazda, jakże wielce niedoskonałe. Jedna z forumowiczek zwróciła mi uwagę, że pisze się je inaczej. Dzięki temu zrobiłam poprawki, lecz nadal wydawało mi się, że posty mają wiele do życzenia. Wiec zaprzestałam pisania, w końcu jestem gościem, a po co komuś przysparzać pracy nad moimi niedoskonałymi wówczas raportami. Ale do czasu - do kolejnego punktu zwrotnego, a stały się nim nocne raporty Celci. Pisała, gdy spałam, a ja w dzień mogłam je czytać. Wówczas postanowiłam pisać raporty w każdej wolnej chwili w ciągu dnia. Lecz… zwiększona liczba raportów to i większa liczba błędów. I tu wkracza do akcji Eva - dzięki jej podpowiedziom, na co zwracać uwagę, jak pisać raporty, dzięki jej  cierpliwości, życzliwości moje raporty stawały się coraz doskonalsze. Mnie nie przeszkadzały jej podpowiedzi, bo w końcu po to są zasady, by je przestrzegać, a jak mi się nie podobałoby, to mogłam odejść w każdej chwili. Nikt nikogo siłą zatrzymywać nie będzie, bo i po co? Dla obopólnego niesmaku?
Owszem może  zaboleć usuwany raport, ale po to są na forum zasady i instrukcje, które podpowiadają jak pisać,  by później nie bolało, gdy moderator czy administrator prosi o poprawki czy usuwa post. W końcu każdy z nas pisząc raport z gniazda, zostawia cząstkę siebie, poświęca swój wolny czas i szkoda go, gdy raport nie jest najlepszy. Zasady są po to, by było jasno, przejrzyście, rzeczowo i na temat.
Pozdrawiam
Hania

Offline

 

#28 2008-06-11 19:03:40

Rybka_50

Użytkownik

Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 83

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

bockowa napisał:

Nie ma sprawy-jestem nietaktowna raz- dwa -pozostane biernym obserwatorem.Tu jest jak w swiecie ptakow dzikich-nie pasujesz wylatujesz- i nie personifikuje-ani nie antagonizuje;P Milo bylo was poznac.


pa.

Na wlasne zyczenie droga kolezanko "bockowa". Uwazam ze ten temat powinien byc zamkniety i szkoda czasu administratorow i forumowiczow nawet na czytanie tego.

Forum jest prowadzone wedlug regul i regulaminu ktory zostal utworzony przez aministratorow, kto chce  bierze udzial w tej "zabawie" , kto nie chce nie musi. Nie ma obowiazku.
Jest to moj trzeci rok z bocianami w Przygodzicach i wiem jak trudno jest prowadzic forum, ktore zamiast dostarczac informacji i sluzyc swojemu celowi moze stac sie "jarmarkiem".
Moje posty tez zostaly przeniesione albo usuniete....nigdy nie mialam z tym problemu. Jesli mi sie to nie podoba to moge napisac do Evy i zapytac.  Wyjasni dlaczego, zawsze znajdzie czas.
Zamiast krytykowac nalezy podziwiac jej wklad pracy i zaangazowanie nie tylko w prowadzeniu forum, ale i w prywatnej korespondencji z uczestnikami, ktorzy zasypuja ja swoimi pytaniami o wszystko.
Wychodze z zalozenia ze to ja jestem gosciem na tym forum, i to ja musze sie dostosowac do tych ktorzy poswiecaja swoj wolny czas dla innych, czy mi sie forma forum podoba czy tez nie.

Drodzy forumowicze poswiecmy swoj czas na obserwacje i wymiane pogladow, mamy doskonaly podglad na ptaki co nie zdarza sie czesto, wiec cieszmy sie tym co mamy.
Z tym optymistycznym akcentem pozdrawiam wszystkich serdecznie
Christine Kapler (rybka_50)

Ostatnio edytowany przez Rybka_50 (2008-06-12 00:37:45)

Offline

 

#29 2008-06-11 21:17:02

tropicielehistorii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 41

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam! Od kilku dni zgłębiam tajniki tego forum (wcześniej byłam/byliśmy tylko częstymi obserwatorami przygodzickich bocianów). Cóż mogę napisać?! Jedno z lepiej prowadzonych forum. A administratorzy? Czy wypada chwalić? (jeśli to przeczytają i pozwolą to BĘDĘ tylko chwalić!!!!). Na jednym z moich ulubionych forum (nie podam jakie) administrator napisał cyt. "każdy wpis będący nie na temat zostanie usunięty, a autor automatycznie może się czuć jakby otrzymał żółtą kartkę". Znacie zasady panujące w piłce nożnej, wiecie co jest po żółtych i co później. Tam tak jest. A tu pomoc, życzliwość, podpowiedzi, porządek. Czego chcieć więcej! Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#30 2008-06-12 04:52:35

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam!

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy napisali tu swoje zdanie. Nie dlatego, że przeczytałam tyle miłych i szczerych słów ale dlatego, że dzięki Wam mogę zrozumieć, że i Wam na tym zależy i ... że po prostu watro to robić!
Forum, to nie moje "prywatne Imperium" ani też nie jestem jego "władcą"  - to nasze wspólne działanie, wspólne obserwacje, wspólne troski i dbanie o to żeby każdy mógł tutaj swobodnie się poruszać i znaleźć.
Ja (i nie tylko ja) - staram się nad tym panować, pomóc gdy trzeba, doradzić, wskazać lub zrobić właściwy temat. Nie robię tego dla siebie samej ale dla wszystkich i staram się, by było dobrze.
Dziękuję Wam za zrozumienie!

Ten wątek, jak napisałam na początku powstał...z "konieczności", zdarza się...("nawet w najlepszej rodzinie z fortepianem" - jak mówiła moja Mama). Myślę jednak, że może się przydać ?
Jeżeli (tak, jak np wladek12) chcecie wysunąć swoje pytania w sprawie forum, szukacie tematu, nie wiecie, gdzie dać swój wpis lub nie możecie czegoś znaleźć - napiszcie tutaj. Bo tak opinie w sprawie forum jak i Wasze wątpliwości są ważne i brane pod uwagę i jeśli można na nie odpowiedzieć, to zawsze chętnie to zrobię (czyt. także pierwszy post).
http://bocianyzprzygodzic.pun.pl/viewto … 9028#p9028

A tymczasem wróćmy spokojnie do naszych boćków, bo przecież dla nich tu wszyscy jesteśmy.

Serdecznie pozdrawiam
Eva Stets
Administrator prowadzący forum

Offline

 

#31 2008-10-04 17:30:32

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam!

Ten wątek wybieram na najodpowiedniejszy aby napisać ten post. Sprawa dotyczy właśnie Forumowiczów i forum a nie mam innej możliwości, aby Was o tym poinformować.

Jak wielu z nas wie - Forumowicze mogą porozumiewać się prywatnie między sobą, poprzez Forum, właśnie drogą tzw PW czyli "prywatnych wiadomości" przesyłanych do danej osoby. Często pomaga to Wam samym, gdy chcecie napisać jakiś post...albo "dogadać się" między sobą nt podawanej informacji, by np nie dublować postów lub też zasięgnąć rady innego Forumowicza etc etc etc...

Wiele razy (naprawdę wiele razy) otrzymuję od Was PW lub maile, że nie możecie "dostać" się do kogoś z forum z przekazaniem wiadomości dlatego, że skrzynka danej osoby jest przepełniona.

Niestety - ja na to nic zaradzić nie mogę - na to możecie zaradzić jedynie Wy sami.

Skrzynki odbiorcze PW mają bardzo małą pojemność i jeśli przeczytane i wysyłane wiadomości nie są na bieżąco kasowane (przez Was samych), to druga osoba nie może do Was nic napisać.

Tak więc prosiłabym, żebyście w miarę możliwości kasowali na bieżąco ze swoich skrzynek Wasze PW, bo wówczas drugi Forumowicz będzie mógł się z Wami skontaktować.

Pozdrawiam
Eva Stets
Administrator forum


P.S. Dla tych, którzy być może nie są zorientowani, podaję, że wspomniana "Prywatna korespondencja" znajduje się w górnym pasku strony forum. Jeśli mamy nową wiadomość widać to wyraźnie (po lewej stronie) , gdzie ukazuje się o tym informacja. Jeżeli chcemy napisać do kogoś prywatną wiadomość - przy nicku w poście danej osoby klikamy na litery PW.

Odczytywanie wiadomości wysłanych i odebranych jest możliwe po klinięciu (w górnym pasku) na słowo "Wiadomości".
Po wejściu na tą funkcję forum, po przeczytaniu (lub napisaniu) wiadomości - właśnie tam możemy odpowiadać a także kasować nasze PW.

Offline

 

#32 2009-04-10 20:09:00

 Magdalena Zamielska

Użytkownik

4712994
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 583

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam! Napiszę krótko. Forum to jest najbardziej uprządkowane, jasne i przejrzyste na tle wszystkich różnotematycznych forów, których byłam użytkowniczką. Fora gdzie nie było porzadku, zasad szybko pokrywały się grubą warstwą ,,śmieci,, i najzupełniej jak to się mówi ,,umierały,,. To forum przez pewne zasady jest ciągle żywe, jest jak ciekawa książka i to taka z obrazkami To tyle chciałam powiedzieć. Porządek musi być !! Pozdrawiam ,,kierownictwo,, i wszystkich użytkowników

Offline

 

#33 2009-05-18 16:12:20

 AnkazReading

Moderator

Skąd: Reading, W.Brytania
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 265

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Dzien dobry! Prosze o informacje, kiedy zacznie sie konkurs ndawania przygodzickim maluchom imion i jak sie do niego wlaczyc. Jedno z sobotnich to chyba obowiazkowo powinna byc Zoska (15 maja!)
Pozdrowienia z Anglii - wciagam coraz wiecej przyjaciol do ogladania naszych bockow na zywo!
Anka

Offline

 

#34 2009-05-18 16:19:37

 AnkazReading

Moderator

Skąd: Reading, W.Brytania
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 265

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Dzien dobry!  jestem nowa na Waszym forum i nie widze informacji, jak wkleic profilowa informacje "Skad" (w moim przypadku z Anglii) w lewym polu, pod imieniem uzytkownika.
Prosze o pomoc.
Pozdrowienia,
Anka

Offline

 

#35 2009-05-18 16:36:42

 Damka_Pik

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-26
Posty: 1901

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witaj Anka

Bardzo nam miło, że zechciała Pani zasilić nasze grono miłosników bocianów.

Odnośnie Pani pytania:  wchodzimy w 'Profil', potem klikamy na 'Personalne' (po lewej stronie), i w okienku 'Lokacja' wpisujemy nazwę miejscowości i kraj.

Życzę jak najlepszych wrażeń ze śledzenia losów naszej przygodzickiej bocianiej rodzinki.

AnkazReading napisał:

Dzien dobry!  jestem nowa na Waszym forum i nie widze informacji, jak wkleic profilowa informacje "Skad" (w moim przypadku z Anglii) w lewym polu, pod imieniem uzytkownika.
Prosze o pomoc.
Pozdrowienia,
Anka

Offline

 

#36 2009-05-18 17:01:22

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam!

Na razie jesteśmy na etapie klucia piskląt, musimy trochę odczekać z wyborem imion. Jest na forum temat pt "Wybieramy imiona dla naszych boćków" - wątki w temacie są teraz zamknięte, ale można je czytać . Są to tematy z 2007 i 2008 roku, jednkże cała procedura związana z konkursem jest podobna każdego roku. Myślę, że po kilku postach wspomnianego tematu będzie mogła się Pani zorientować, jak przebiega konkurs na imiona dla naszych piskląt.

Z czasem zostanie otworzony nowy wątek poświęcony na konkurs i tam będzie można podawać swoje propozycje.
Gdyby coś się w tym roku zmieniło, będzie również podana informacja na naszym forum. Jednakże jak napisałam wcześniej - do konkursu na imiona dla boćków mamy jeszcze trochę czasu.

Tymczasem zapraszam do obserwacji naszego gniazda i życzę wielu miłych wrażeń
Pozdrawiam
Eva Stets
Administaror forum

AnkazReading napisał:

Dzien dobry! Prosze o informacje, kiedy zacznie sie konkurs ndawania przygodzickim maluchom imion i jak sie do niego wlaczyc. Jedno z sobotnich to chyba obowiazkowo powinna byc Zoska (15 maja!)
Pozdrowienia z Anglii - wciagam coraz wiecej przyjaciol do ogladania naszych bockow na zywo!
Anka

Offline

 

#37 2009-05-19 15:07:52

ja.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 1

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Czy ktoś wie w jaki sposób można zarejestrować się na forum w Chybach, bo nie mam zielonego pojęcia...

Offline

 

#38 2009-05-19 15:52:20

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Zapewne na stronie z przekazem w Chybach są jakieś namiary na osoby, które mają związek z tamtejszym gniazdem, kamerą, przekazem a także forum. To forum dotyczy projektu PwG OTOP z kamerą w Przygodzicach i nie łączy się bezpośrednio z kamerą w Chybach. Forum z tamtejszego przekazu (pomimo szczerej sympatii) nie podlega naszemu projektowi ani naszej działalności.

Pozdrawiam
Eva Stets
Administrator forum "Bociany z Przygodzic"

ja.pl napisał:

Czy ktoś wie w jaki sposób można zarejestrować się na forum w Chybach, bo nie mam zielonego pojęcia...

Offline

 

#39 2009-05-24 17:31:20

anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 57

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

od jakiegos czasu zniknely napisy: pokaz watki od odstatniej wizyty i oznacz wszystkie watki jako przeczytane.
Przyznam sie, ze mnie to bardzo ulatwialo poruszanie sie po forum. Moze daloby sie wrocic do nich?
Pozdrawiam serdecznie. anula

Offline

 

#40 2009-05-24 17:45:48

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam!

Niestety nie jest to uzależnione od nas. U nas w regulowaniu forum nic się nie zmieniło. Również to zauważyłam, raz ta funkcja jest widoczna a raz nie.
Domyślam się, że są to tzw "kiepskie dni forum", tzn, że coś nie działa zbyt dobrze  ze skryptem, na co nie mamy wpływu. Mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Podobnie dzieje sie także z logowaniem i również na to nie mamy wpływu.
Czyt. także tutuj: http://www.bocianyzprzygodzic.pun.pl/vi … 439#p15439

Pozdrawiam
Eva Stets
Administrator forum


anula napisał:

od jakiegos czasu zniknely napisy: pokaz watki od odstatniej wizyty i oznacz wszystkie watki jako przeczytane.
Przyznam sie, ze mnie to bardzo ulatwialo poruszanie sie po forum. Moze daloby sie wrocic do nich?
Pozdrawiam serdecznie. anula

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
moja strona Serwis laptopów piastów koparka Piła wąż do gazu wrocław noclegi Wałcz